Praktyczne prezenty pod choinkę

Co roku w wigilijny wieczór pod choinką znaleźć możemy praktycznie wszystko. Upominki świąteczne oferowane nam w sklepach i centrach handlowych, a także w marketach internetowych są tak różnorodne, że naprawdę nie ma możliwości byśmy nie mogli znaleźć wśród nich prezentu, który bez cienia wątpliwości będzie można określić jako trafiony podarek.

I tak szukając świątecznych giftów przebierać możemy między klasycznym prezentami typu perfumy, biżuteria, kosmetyki; śmiesznymi upominkami, zabawnymi gadżetami dla pań i panów, zabawkami dla najmłodszych, bardzo oryginalnymi podarunkami (prezenty ekologiczne, wycieczki) a nawet prezentami erotycznymi (kusząca bielizna, gadżety do sypialni). W palecie gwiazdkowych prezentów musi też znaleźć się miejsce na prezenty praktyczne, które mimo wszelkich atutów wyżej wymienionych giftów są przez nas najbardziej cenione i pożądane.

Uniwersalne upominki

Kurs pod choinkę

Siostra wspomniała Ci, że marzy o kursie stylizacji paznokci, a może Twoje dziecko chce pojąć techniki szybkiego czytania? Zamień się w dobrą wróżką i spełnij marzenie bliskiej Ci osoby. Mimo, że Twojego upominku gwiazdkowego nie będzie można dotknąć ani zobaczyć pod choinką wart będzie o wiele więcej niż nawet największy podarunek. Kurs jako prezent to gwarantowane zaskoczenie i radość ze strony obdarowanej osoby, to upominek super praktyczny – dzięki Tobie siostra będzie mogła cieszyć się umiejętnościami nabytymi na kursie jeszcze długo po zgaśnięciu pierwszej gwiazdki…

wSPAniały prezent

Odnowa biologiczna, zabiegi kosmetyczne jako prezent? Dlaczego nie! Podaruj swojej żonie, dziewczynie, siostrze lub mamie wizytę w SPA, podaruj im relaks w prezencie. Bilet do salonu masażu albo karnet na saunę i jacuzzi to także świetny podarek dla zapracowanego faceta, który marzy o błogiej chwili wytchnienia od codzienności.

Kup to sam

Nie wiesz co kupić w świątecznym prezencie? Mamy rozwiązanie i dla Ciebie – postaw na kartę podarunkową. Na gwiazdkę możesz dać bliskiej osobie kartę na zakupy w wybranej sieci sklepów. Dzięki temu unikniesz bożonarodzeniowej wpadki, Twój prezent będzie praktyczny i sprawi radość osobie, która go otrzymała.