Oryginalne i nietypowe prezenty gwiazdkowe

Oryginalność jest modna. Nietypowe prezenty robią co raz większą furorę. Większości z nas znudziły się już standardowe upominki: perfumy, zestawy kosmetyków, krawaty czy książki powoli stają się passe. Oczywiście nie ma co silić się na oryginalność na siłę, podarowanie np. babci ekstrawaganckiej bielizny jest zdecydowanie nie na miejscu, rzecz przedstawia się inaczej jeśli damy swojej drugiej połówce kuse stringi czy karnet na pakiet odprężających masaży. Nie od dziś wiadomo przecież, że sztuka dawania prezentów opiera się przede wszystkim na dobrym wyczuciu, wyczuciu gustu drugiej osoby, dopasowaniu charakteru naszego upominku do jej osobowości oraz stylu.

Lista nietypowych prezentów jest naprawdę długa. W sieci możemy znaleźć nawet specjalne sklepy, w których ofercie znaleźć można wyłącznie nietuzinkowe gifty. Decydując się na nietypowy upominek powinniśmy pamiętać by nie przeceniać oryginalności nad praktyczność. Cóż bowiem obdarowanej osobie np. z karnetu na basen jeśli nie lubi ona sportu? Przed kupnem upominku warto wcześniej przeprowadzić szybkie „rozeznanie”, by dowiedzieć się co ktoś chce dostać. O naszych marzeniach, rzeczach, które nam brakuje nierzadko wspominamy na co dzień – wystarczy więc dobrze wsłuchać się w to, co druga osoba do nas mówi.

Brak pomysłu na oryginalny prezent pod choinkę? Nie wiesz co dać siostrze? Podaruj je kupon rabatowy na zakupy. Siostra sama wybierze sobie ubrania, jakie chce mieć w swojej szafie nie płacąc za nie ani złotówki. O tym jaką frajdę sprawiają zakupy za darmo przekonała się każda osoba, która miała okazję z nich skorzystać. Brak pomysłu na prezent świąteczny dla brata? Na pewno ucieszy go T-shirt z jego podobizną. Upominek będzie jednocześnie praktyczny, zabawny i bardzo oryginalny. Prezent gwiazdkowy dla żony? Nic tak nie rozczuli kobiety jak jej ulubiona piosenka w radiu z dedykacją specjalnie dla niej.

Oryginalnego giftu nie polecamy dać natomiast babci czy teściowej. Tutaj sprawdzą się klasyczne upominki. Nietypowe gifty są natomiast mile widziane w przypadku osób młodych. Nietypowy prezent dla siostry, brata, siostrzenicy czy chłopaka są jak najbardziej mile widzine.